BLOG - písmenka.

Dvouměsíční blogovací výzva

Tak, a je to tady! Historicky 1. článek na mém blogu. Delší dobu mám v plánu začít psát blog a konečně jsem se k tomu rozhoupal. Jak už to tak mám ve zvyku, když něco začnu, začnu to dělat pořádně – takže jsem si pro sebe vymyslel takovou blogovací challenge. Každý den, dneškem počínaje, napíši alespoň jeden článek. Tuhle challenge, kterou jsem výstižně nazval Dvouměsíční blogovací výzva, budu držet nejméně 2 měsíce (do konce srpna). Takže se můžete těšit na nejrůznější bláboly, filosofický i naprosto hloupý kecy tak, jak mi přijdou pod prsty.

Proč to vlastně dělám? Jednak pro to, že potřebuju nějak zabít čas o prázninách a rád bych ho zabíjel nějak produktivně. Ale hlavní důvod je, že bych chtěl dostat ven ty svoje bláznivý myšlenky a nápady. Také to pro mně bude jakýsi zadostiučinění, ve škole jsem byl disgrafik, to budou koukat – disgrafik bloger. Haha!

Ze začátku to asi nebude nic moc, bude mi chvíli trvat, než se naučím se vyjadřovat tak, aby to bylo pořádně čtivé a zábavné. Ale to přijde! Vykašlu se na spisovnou češtinu, hlavně, že mi bude rozumět. Udělám všechno, co je v mých silách, abych se vyhnul pravopisným chybám. Hlavně se ale budu snažit psát správně diakritiku, čárky, tečky a odstavce. Sám nenávidím, když musím po někom luštit ten jeden velkej blivajz, kterej vznikne, když dotyčný napíše jeden kus textu, jakoby to byla jedna věta, ze který skřítek Nasratčárek udělal slovní rébus.

Na konec chci vyzvat i vás (nejsem žádnej rektální alpinista, takže oslovení budu psát s malým písmenem na začátku, zvyknete si), abyste se ke mně přidali v týhle super mega ultimátní dvouměsíční výzvě a začali taky blogovat. Nemusíte si kupovat vlastní doménu, stačí si založit stránku na wordpress.com a pokud nechcete vykládat zbytečné síly na nastavování wordpressu, tak vám poslouží i normální blog.cz, nebo třeba blogspot.com. Nezapomeňte se ale zmínit o svém blogu v komentářích, ať mám taky co číst!

Takže jedem!

P.S.: Na tuhle stránku se chystá novej, ultraminimalistickej design, kterej ze čtení udělá opravdový vizuální orgie. Teště se!

5 komentářů u „Dvouměsíční blogovací výzva“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.